Krajalnica leworeczna

sage symfonia erpSage Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją | Systemy ERP | POLKAS

Krojenie serów wydaje się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w magazynach z serami na wagę ujawnia się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od gatunku, są inną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć mało więcej energii, ale te sery bardzo delikatne, wręcz łączące się do powierzchni noża, nawet skoro istnieje więc nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Poprzez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w styl precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom chodzącym w sklepach, które codziennie po często muszą kroić różne rodzaje serów w niewielkie plastry dla swoich użytkowników? Przede każdym, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to owoc bardzo doskonałej klas, dany do cięcia serów wszelkiego typu. Stanowi bardzo delikatne ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Świadczy to, iż ta krajalnica może w krótkim okresie pokroić znaczniejszą sumę sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Istnieje to bardzo wartościowe wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia znacznych dawce serów różnych rodzajów w niedalekim okresie, czyli głównie w magazynach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ wykazuje się, że bardzo chętnie odznaczamy się wyręczać w czynnościach, jakie są konieczne, a jakie przygotowują nam dużo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz kupić własną krajalnicę do sera, i wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat chcesz z wszystkiego bloku sera! To szeroka oszczędność energii i samego sera, ponieważ ten trzymany w postaci całego bloczku będzie rozkładał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w handlu.